Září 2013

Fastfoody

29. září 2013 v 17:09 | -mrs. inkognito |  other
Fastfoody. Je to nezdravé, ale dobré. To je nejhorší. Jídlo/pití, které je dobré, je většinou nezdravé. To je tak nefér! Hodně jsem tam chodila.. Nejvíc do KFC, ale poslední dobou se tomu raději velkým obloukem vyhýbám. Pokud mám vážně velký hlad, tak si někdy tam skočím pro nějaký B-Smart ;-). Ještě nejsem tak moc tlustá, abych to nějak musela omezit, ale stejně to omezuji. Protože někdy, když vidím ty "větší" lidi v nějakým tom fastfoodu, jak se cpou hambáčem větším, než jejich pusa, je mi z toho blbě. Nic proti tlustším lidem nemám, ale tohle nikdy nepochopím. A nejhorší je, že těch lidí stále přibývá. Když jdu kolem nějakého FF, vždycky tam vidím nějaký takový případ. Já být silnější, než jsem, tak rozhodně nevstoupím do žádného FF. Už jen z toho důvodu, že mi to obzvlášť v hubnutí nepomůže..

mrs.inkognito

Friends forever ;*

22. září 2013 v 21:49 | -mrs. inkognito |  diary
Tyto dvě slova ve spojení už snad nikdy nevyslovím . .
Je to nemožný, aby někdo měl kamaráda "navždycky". V téhle době je to blbost. Dneska se všichni pomlouvají na každým rohu. Jasně. Někdy se to dá vydržet, ale to je vážně málokrát. Vždycky se něco pokazí. Vždycky když jsem tato dvě slova řekla dohromady, za chvíli už bylo po tom kamarádství, které mělo trvat celou "věčnost". Nevím, proč jsem nakreslila obrázek, který by měl představovat kamarádky navždycky. Ale chtěla bych to někdy zažít. Možná to bude ten důvod. Já mám ráda, když někoho znám dlouho. Kamarádím se s tím člověkem a můžu mu říct cokoliv. Vím o něm všechno. Miluju to, jenže vím, že já a jakkýkoliv člověk? To není navždycky.. Většinou to všechno začnu kazit já. Někdy je v tom závist, někdy nenávist, někdy závist. Ano, řekla jsem dvakrát závist, já to vím, páč jsem bohužel strašně žárlivá. Nemáte na to někdo lék? Potřebovala bych:D. Stačí vidět jednu fotku hezký holky a řeknu si: "Ta je krásná. Po ní musí šílet kluků." a už je mi smutno, že nevypadám jako ona. (Nemyslete si, že jsem lesba. NEJSEM!). Takže když máte podobné potíže a máte něco, co na to pomáhá, víte kam se mi svěřit. (Do komentářů). Jinak zde máte ten obrázek. Poslední dobou pořád kreslím. Strašně mě to baví.

Černá labuť

6. září 2013 v 19:29 | -mrs. inkognito |  mine

Je to moje nejpovedenější kresba, takže prosím buďte milí. :D :(
Dokresleno: 6/9/2013
Autor: mrs.inkognito

Hledá se ochotná grafička!!!

2. září 2013 v 20:09 | -mrs. inkognito |  other
Já vím, je to děsný.. už mě to nebaví, ale až budu zase mít náladu, tak si s tím zkusím pohrát popř. dát do normálu.:D (dát tam minulý dess)
A nebo si najdu nějakou grafičku a ta mi vyrobí design.:) to bude nejlepší:)
Umíš s grafikou?
Scháníš nějaký kšeft?
Napiš do komentářů svůj e-mail či kontakt na tebe a domluvíme se. Prosím!
Díky za všechno! :)

servus
mrs. inkognito

Hurá do školy !

2. září 2013 v 12:39 | -mrs. inkognito |  diary
Tak a už to zase začalo. Otravná škola. Upřímně? Já se moc netěšila. Jen na spolužáky, protože to jsou takoví mí ťuldové, které zbožňuju :-D. První den je za námi, což je fajn, ale nebude to moc fajn, až se začneme učit. Navíc..my už zítra si něco málo zopákneme z bižule a fyziky. Takže vážně pecka.
Jo jinak co prázdniny? Celý prázdniny jsem nic nenapsala, proto se omlouvám, nebyla jsem na počítači, nebo jsem neměla přístup k wi-fi a nebo jsem nemohla. Tak proto jsem neměla možnost se Vás na tuto otázku zeptat. Jak jste si prázdniny užili? Kde jste všude byli? U moře, či na horách? Já osobně jsem byla na Slovensku, jak už víte, a bylo to bombový. Mám radši chození po horách, než válet šunky u moře. Protože je to takový akční. A když svítí slunce, tak se taky opálíte. Chozením i "sportujete". A já se snažím začít být akční, než líná. U moře bych se jen válela. Takže já vidím víc pozitivních vlastností na horách. A co vy? Pro co hlasujete vy? Moře nebo hory? Hlasujte v anketě ;-).

xoxo
mrs.inkognito