Květen 2013

Miloš Zeman

21. května 2013 v 20:59 | -mrs. inkognito |  other
Miloš Zeman, jak už asi všichni víte, je náš prezident. Lid si ho zvolil přímou volbou. Myslím, že nás dělá populárnějšími a směšnějšími. Posledně ta jeho viróza? Spíš to vypadalo jako kdyby byl napitý. Jo, je to náš prezident a měli bysme ho respektovat, ale tohle? Nevím. Nemám ho ráda a upřímně jsem z toho byla smutná. Je to prostě pokračovatel Klause, který kradl pera. Jen v jiné formě. Možná se najde někdo, kdo má stejný názor. A určitě někdo, kdo má opačný. Není mi vůbec sympatický. Už jen proto, že si dobíral Schwarzenberga (nevím,jak se to píše), jak usínal při nějaká akci, přitom sám vždycky vypadá, jako kdyby si v tu chvíli rád zdřímnul. Myslím, že prezidentské volby mohly dopadnout lépe.

mrs.inkognito

Utíká to jako voda . . .

11. května 2013 v 17:09 | -mrs. inkognito |  other
Nestačím se ani divit, jak to utíká. . Pamatuju si, jak jsem poprvé šla do školy a najednou studuji na gymnáziu 2. rokem. Neuěřitelně to utíká. Kéž by čas šel nějakým způsobem stopnout a užít si tu chvilku, která by v normálním čase trvala jen malý moment. Nebo alespoň, aby den měl 48 hodin. Páč já, když toho mám dělat hodně do školy, tak prostě nestíhám. O víkendu třeba začnu s jednou prací v poledne a skončím s tou samou třeba v 6 hodin v podvečer. A další dělám do půlnoci. Je to až strašidelný, jak to letí. Za chvilku budu maturovat a co potom? Vejška a už začít pracovat a dětství je v háji. Achjo. Už nikdo mi nebude moct říkat, co mám dělat, maximálně můj šéf. Už nikdo mě nebude vozit v kočárku, nebo houpat na houpačce. Nikdo mě nepřenese z gauče v obýváku do postele, když usnu. Všechno tohle zmizelo nebo zmizí za okamžik. Pak budu mít děti a budu si užívat s nima jejich dětství. Oni dospějou, odejdou z domu a já zůstanu s manželem sama. A zase za chvíli příjde čas k odchodu . . Doufám, že pak to bude zase znovu a znovu. Doufám, že je to takoý koloběh, který nemá konce. Strašně bych si to přála. Myslím, že sem napsala vše, co jsem chtěla. Zkrátka : Čas plyne stále rychleji.)

xoxo
mrs.inkognito

Rozhodla jsem se.

2. května 2013 v 16:49 | -mrs. inkognito |  diary
Včera v noci okolo půlnoci jsem se rozhodla, že napíšu A, že se omlouvám. Napsala jsem jí -- Promin..dlouho sem premyslela,zda ti to mam napsat. Jestli o to vubec stojis,ale dospela sem se k tomu,ze pratelstvi mezi mnou a tebou bylo to nejlepsi,jaky sem kdy mela. S tebou sem to ja,nemusim se pretvarovat. Moje chovani ovladal strach,ze o tebe prijdu, co se uz stalo. Takze jak rikam. Nevim jestli o to stojis nebo ne,ale mam te rada a vzdycky mit budu,at se stane cokoliv. -- Ještě to ani nezobrazila, takže ještě nevím, jak bude reagovat. Každopádně bych vám napsala v dalším článku, co odepsala. Nemám co ztratit. Risk je zisk. Tak uvidíme. Každopádně doufám, že mi odepíše. Ať pozitivně, nebo negativně. Ale prosím, ať mi odepíše. Potřebuju vědět její názor. Jestli se jí po mně stýská, nebo ne. Prostě to potřebuju vědět. Už nesnesu každodenní otázku: " Vzpomene si někdy na mě? ". Jsem připravená na každou odpověď. Dlouho jsem se rozhodovala, co jí mám napsat, a jestli vůbec jí mám něco psát. Protože ona by mi nikdy takhle nenapsala. Ani kdbyy se jí stýskalo sebevíc. To už jí přece jenom nějakou dobu znám.. Držte palce. Páčko

xoxo
mrs.inkognito